Večerníček přijel na karnevaly do Brna

Hudební škola YAMAHA Brno pořádala o víkendu 8. a 9. února tradiční karnevaly pro batolata a předškoláky, letos na téma "Večerníček" (ostatně proč ne, když už příští rok tento oblíbený televizní pořad oslaví padesátiny!). Děti, rodiče i prarodiče přivítal v sobotu dopoledne v kulturním domě Rubín a v neděli dopoledne i odpoledne v líšeňském Dělňáku Večerníček s papírovou čepicí, na houpacím koni. Na pódiu nechyběli Bob a Bobek, včelí medvídci, Mach a Šebestová s utrženým sluchátkem, ale i s živým Jonatánem, král, princ, princezny a další pohádkové - večerníčkové bytosti. Chodilo se po nataženém laně, skákalo přes překážky, prolézalo obřími žížalami, tančilo, dovádělo. Ale co bylo nejdůležitější, malí i velcí návštěvníci se dobře bavili a odcházeli dopoledne i odpoledne spokojeni s pestrým 90 minutovým programem, který připravila Hana Šimůnková. Zpívaly Lucka Šimůnková se svými žákyněmi z oboru pop zpěv a na realizaci celé akce se podílely učitelky pořádající školy. Ovace sklidila teprve pětiletá (!) Vendulka Slámová za bezchybné provedení písně V komnatách.

Informace o aktivitách školy a další fotografie z karnevalu najdete také na Facebooku.

Mgr. Dagmar Poláková, 12. února 2014