Valentýn slavil v Brně MDŽ

Letošní již 15. valentýnský ples Hudební školy YAMAHA, ZŠ a MŠ Horníkova a Sdružení rodičů Horníček a se konal v neobvyklém termínu 8. března, což umožnilo spojit oslavu svátku zamilovaných s připomenutím Mezinárodního dne žen. Tomu odpovídalo i tradiční přivítání dámských návštěvnic květinou - tentokrát červeným karafiátem z Květinářství Mizera. Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova slavnostní polonézou. V průběhu večera sklidili ovace vyprodaného sálu vicemistři světa - skvělý taneční pár Lenka a Zdeněk Přibylovi, skupina Mystery Sokola Líšeň, nadějná desetiletá moderní gymnastka Jolana Randulová - mistryně republiky ve společných skladbách a nestárnoucí xylofonista Libor Buben. Již pošesté hrála k tanci a poslechu výborná kapela VELVET a zpívaly bývalé žákyně oboru pop zpěv Hudební školy YAMAHA - Lucie Šimůnková, Katka Kotlárová a Nela Chudáčková.

Poděkování si kromě výše jmenovaných zaslouží nejen sponzoři (mj. Eva Jochecová - apartmány Halenkov, Aromatica s.r.o., vinotéka www.vase-vino.eu) a organizátoři, ale i všichni účastníci této akce, kteří se očividně dobře bavili. Nezbývá než se těšit na shledanou na 16. valentýnském plese 14. února 2015.

Další info a foto najdete také na Facebooku.

Mgr. Dagmar Poláková, 11. března 2014

Fotografie 25