Podzimní akce v Jindřichově Hradci

Naše hudební škola pořádala 24.10. v nedaleké kavárně Koblížek zábavné odpoledne s překvapením. Děti z programu První krůčky zde vystoupily pro své kamarády, společně si pak vyrobily v podzimní dílně hallowenskou lampičku, pochutnaly si na koblížkách a jako překvapení přišla žirafa Ema, se kterou se mohli všichni vyfotit a zatančit si. Děkujeme kavárně Koblížek a také všem, kteří pomáhaly s akcí. Dne 27.10. jsme s dětmi z instrumentálních oborů vyrazili na prázdninový výlet do Muzea Grévin v Praze, abychom se "přiblížili našim hvězdám". Muzeum Grévin mohu opravdu doporučit, jako škola jsme využili skupinovou slevu a ještě jsme si mohli zdarma vybrat průvodce s výkladem. Výlet se opravdu povedl a všichni byli spokojeni. Jen metrem jsme nejeli, tak to tedy zase příště.

Fotky z obou akcí najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/yamahajh.cz

Mgr. Bc. Eva Hejdová

Ingrid Bedáňová, 12. listopadu 2014