Vánoce 2014 s HŠ Yamaha Jindřichův Hradec

V předvánočním období se naše škola zúčastnila mnoha akcí a koncertů. Při slavnostním rozsvěcování vánočního stromu 30.11. na náměstí Míru v J. Hradci vystoupili s pásmem koled šikovní klávesisté a naše talentované zpěvačky. Adventní trhy 14.12. pak zpestřilo více než hodinové vystoupení našich žáků, kteří navodili opravdu vánoční atmosféru. Vtipným a nejvíce oceněným obohacením se stala všemi společně zazpívaná reklama na vánoční Coca-colu, která byla oceněna bouřlivým potleskem. Vánoční koncert našich nejstarších žáků z instrumentálních oborů proběhl 15.12. v krásném prostředí kaple sv. Máří Magdalény v našem městě. Děti z předškolních oborů Krůčky k hudbě své dovednosti předvedly na besídce v kavárně Koblížek 16.12., kam si pozvaly i své nejbližší a kamarády. Mladší žáci a začátečníci z našich instrumentálních oborů předvedly své umění 18.12. na Vánoční besídce v kavárně FotoCafé, kde na závěr program obohatila rodinná kapela Petrovy klíče se svým vystoupením nazvaným Vánoční příběh.

Více informací o koncertech včetně fotografií a nahrávky najdete na našem Facebooku.

Všem vystupujícím děkuji za jejich výkony, rodičům za podporu a do nového roku přeji všem to nejlepší.

S přáním krásného nového roku

Mgr. Eva Hejdová, J. Hradec.

Ingrid Bedáňová, 7. ledna 2015

Fotografie 5