V Brně nejen láska dávala křídla

Letošní již 16. valentýnský ples Hudební školy YAMAHA, ZŠ a MŠ Brno Horníkova, p.o., a Sdružení rodičů Horníček se konal v sobotu 14. února v den svátku zamilovaných. Nechybělo tradiční přivítání dam květinou - tulipánem z Květinářství Mizera. Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova slavnostní polonézou a představil se také oddíl moderní gymnastiky Sport centrum Brno. Potleskem návštěvníci nešetřili ani při hlavním programu, v němž zatančili mistři ČR a vicemistři světa skvělí manželé Přibylovi, skupina Mystery Sokola Líšeň a svoji premiéru si tu odbyl třináctiletý nadějný kouzelník Daniel Dočkal, který předvedl levitaci s náhodně vybranou ženou. Již posedmé hrála k tanci a poslechu kapela VELVET a výborně zazpíval i učitel HŠ Yamaha Milan Řihák.

Poděkování si kromě výše jmenovaných zaslouží sponzoři (mj. Hotel Eduard v Jeseníkách, Království čaje, Pegas real, Žebětínský dvůr...) a organizátoři - ředitel ZŠ Horníkova Mgr. Roman Burda, předseda sdružení Horníček Michal Brutvan, ředitelka Hudební školy YAMAHA Mgr. Dagmar Poláková.

Tato akce se již stala symbolem dobré zábavy a kdo letos chyběl, může se o tom přesvědčit na 17. valentýnském plese 13. února 2016. Foto z akce najdete níže a také na Facebooku HŠ Yamaha Brno.

Mgr. Dagmar Poláková, 19. února 2015

Fotografie 37