Jarní galakoncert v kongresovém sále hotelu Dvořák Tábor

Již podruhé se představili naši táborští žáci v akusticky vynikajícím prostředí kongresového sálu hotelu Dvořák, kterému děkujeme za spolupráci.

Precizní ozvučení špičkovou aparaturou Nexo a efektní osvětlení bylo nedílnou součástí akce.

Prezentaci našich táborských instrumentálních oborů a pop-zpěvu byla skutečně impozantní. Velký posun v kvalitě výkonů, které od sebe dělil jediný rok, byl u jednotlivých účinkujících znát. Spokojené publikum se dočkalo kromě vystoupení začátečníků i působivého provedení řady známých skladeb pokročilými žáky, jejichž výkony byly téměř profesionální.

Gratulujeme všem účinkujícím, děkujeme jejich blízkým za návštěvu koncertu a těšíme se se všemi na tomto místě nashledanou i v příštím roce!

Do našich kurzů v městě Tábor se můžete přihlásit zde: www.yamahacb.cz

Tým HŠ Yamaha Tábor

Mgr. Pavel Černý, 5. května 2015