My budeme na Ladronka festu, vy také?

Letošní 14. ročník oslav volného času Ladronka fest 12. 9. 2015 se věnuje všem možným oblastem nejrůznějších koníčků, které si jen umíte představit. Můžete navštívit sekci umění, sportu, freestyle aktivit, tanečních workshopů, tvůrčích dílen nebo třeba oblíbených adrenalinových show.

Na Ladronka festu také vyvrcholí letošní ročník projektu Letní výzva pro srdcaře, který probíhá celé léto ve spolupráci Nadace Naše dítě a Jeden měsíc běžce.

Pro děti bude ve spolupráci s OCRA CZ (Česká asociace extrémních závodů) připraven menší překážkový závod, nouze nebude ani o další aktivity.

Hudební škola Yamaha bude také na místě, přijďte se pobavit, zahrát si a zjistit, že s hudbou a zpíváním jde všechno lépe.

Eva Klesová, 29. srpna 2015

Fotografie 1