Ze štatlu na Divoký západ

Brněnská Hudební škola YAMAHA pořádala o víkendu 23. a 24. ledna 2016 v Dělňáku (Líšeň) a Rubínu (Žabovřesky) tři karnevaly pro batolata a předškoláky. Na pódiu vyrostla opravdová indiánská vesnice s teepee i totemem a malí kovbojové, indiáni (ale i princezny, berušky a piráti), se v sále dobře bavili. U mikrofonu se střídala Lucka Šimůnková se svými žákyněmi z oboru Pop zpěv, spokojení účastníci tančili na westernové melodie, obětaví rodiče neváhali malým indiánům předvádět správné plížení stepí či s nimi nacvičovat indiánský pozdrav. Zdařilé akce připravila Hana Šimůnková se svým organizačním týmem, za což jí patří bezpochyby poděkování.

Fotografie i informace o všech aktivitách brněnské Hudební školy YAMAHA najdete na www.yamahaskola.cz/brno i na Facebooku (zde jsou také snímky ze soutěže o nejlepší fotku z karnevalů).

Mgr. Dagmar Poláková, 6. února 2016