Láskyplný ples aneb nuda v Brně nehrozí

Letošní již 17. valentýnský ples Hudební školy YAMAHA, ZŠ a MŠ Brno Horníkova, p.o. a Sdružení rodičů Horníček se konal v sobotu 13. února v předvečer svátku zamilovaných. Přítomné dámy potěšil tulipán z Květinářství Mizera, jímž byly přivítány. Mezi návštěvníky, kteří se jako vždy výborně bavili, patřili tentokrát i starosta městské části Brno - Líšeň Mgr. Břetislav Štefan, místostarostka Mgr. Ing. Eliška Vondráčková i starosta MČ Brno - Vinohrady PhDr. Jiří Čejka. Za příspěvky do tomboly patří dík firmám Knihy a učebnice Vaníček, Penzion Hejlův mlýn, V-Podlahy s.r.o., Ecoprint.cz a mnoha dalším. Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova slavnostní polonézou, v hlavním programu vystoupila již tradičně skupina Mystery Sokola Líšeň a famózní nestárnoucí mistr xylofonu Libor Buben. Již poosmé hrála k tanci a poslechu kapela VELVET a výborně zazpíval i učitel HŠ Yamaha Milan Řihák s jeho žáky Petrem Kašparem a Lenkou Urbánkovou.

Poděkování patří spoluorganizátorům - řediteli ZŠ Horníkova Mgr. Romanu Burdovi a předsedkyni sdružení Horníček Evě Nosavcovové.

Tato akce se již v Brně stala symbolem dobré zábavy a kdo letos chyběl, může se o tom přesvědčit na 18. valentýnském plese 11. února 2017. Foto z akce najdete na Facebooku HŠ Yamaha Brno nebo na www.yamahaskola.cz/brno.

Mgr. Dagmar Poláková, 15. února 2016