V Brně strašilo

Brněnská Hudební škola YAMAHA pořádala poslední únorový víkend 2017 v líšeňském Dělňáku a v Rubínu v Žabovřeskách oblíbené karnevaly pro děti z předškolních programů a jejich kamarády, letos na téma "AŤ ŽIJÍ STRAŠIDLA". Parket se zcela zaplnil strašidýlky, skřítky, čarodějnicemi, kostlivci, ale nechyběli ani čerti, bílé paní a jiné pohádkové bytosti. Děti, rodiče i prarodiče upoutal bohatý program, který je nenechal chvilku zahálet.

Šikovní skřítci nejprve pomohli šlechtici dostavět jeho hrad a pak pódium kromě čarodějné (ale i čarovné) moderátorky ovládly různé postavy - Saxana, strašidýlko Emílek, vodník... Společně se podařilo nejen vykouzlit různá zvířátka, ale i dobrou náladu, k níž přispěly v nemalé míře zpěvačky - Lucka Šimůnková s žákyněmi ze šlapanické pobočky. Malí i velcí spokojení návštěvníci tančili, zpívali, kouzlili, plnili úkoly... a co je nejdůležitější - dobře se bavili. Za bezchybně připravenou akci je nutno poděkovat Haně Šimůnkové a celému organizačnímu týmu.

Další foto z akce a informace o všech aktivitách najdete na www.yamahaskola.cz/brno a také na Facebooku brněnské HŠ Yamaha.

Mgr. Dagmar Poláková, 7. března 2017

Fotografie 17 Fotografie 18 Fotografie 19