19. valentýnský ples v Brně opět nezklamal

19. valentýnský ples Hudební školy YAMAHA, ZŠ a MŠ Brno Horníkova, p.o. a Spolku rodičů Horníček se konal v sobotu 17. února 2018. Spokojení návštěvníci ve zcela zaplněném sále ocenili pohodovou atmosféru, o niž se kromě omlazeného a výborně hrajícího VELVETU postarali žáci ZŠ Horníkova slavnostní polonézou, taneční skupina Mystery Sokola Líšeň či vitální Mistr xylofonu Libor Buben. Oživením programu byla jedenáctiletá talentovaná Markéta Mahrová s vlastní náročnou sestavou moderní taneční disciplíny pole dance.

Za krásné dary do tomboly je třeba poděkovat všem sponzorům, jmenovitě alespoň firmám Továrek, Horký a partneři advokátní kancelář s.r.o., Hotel Neptun Malá Morávka, Ecoprint cz., ale i paní Markétě Šenkýřové či starostovi Líšně Mgr. Břetislavu Štefanovi.

Stejně jako v minulých letech si pochvalu zaslouží organizátoři ? za HŠ Yamaha kromě paní ředitelky Polákové také Šárka Rozčinská a Vladislava Černocká, předsedkyně sdružení Horníček Mgr. Eva Nosavcovová, PhD., ředitel ZŠ a MŠ Horníkova Mgr. Roman Burda, ale i kolektiv školní kuchyně pod vedením Jaroslava Příborského.

Již nyní se mohou nejen Brňáci těšit na jubilejní 20. valentýnský ples 23. února 2019. Foto z letošní akce najdete na www.yamahaskola.cz/brno i Facebooku.

Mgr. Dagmar Poláková, 23. února 2018