Oficiálne stránky Hudobných škol YAMAHA v ČR a SR

Plnoletý Valentýn

18. valentýnský ples ZŠ a MŠ Brno Horníkova, p.o., Spolku rodičů Horníček a Hudební školy YAMAHA se konal v sobotu 11. února v Brně - Líšni. Ples zahájili žáci ZŠ Horníkova slavnostní polonézou, s novým programem se představila taneční skupina Mystery Sokola Líšeň a kromě výborné kapely VELVET (již podeváté!) k tanci i poslechu zazpíval člen Národního divadla Brno a učitel HŠ Yamaha Milan Řihák s žákyní oboru Populární zpěv Lucií Kučerovou.

Poděkování za dary do tomboly patří mnoha sponzorům, zejména firmám JAKO DOMA s.r.o., Ecoprint.cz., paní Markétě Šenkýřové či fotografce Evě Melo, jejíž improvizovaný ateliér přímo na akci navštívilo několik desítek spokojených návštěvníků.

Pochvalu si za láskou a pohodou překypující akci bezesporu zaslouží organizátoři - ředitel ZŠ a MŠ Horníkova Mgr. Roman Burda, předsedkyně sdružení Horníček Mgr. Eva Nosavcovová, PhD. zástupci Hudební školy YAMAHA, ale i kolektiv školní kuchyně pod vedením Jaroslava Příborského za přípravu výborné večeře.

Pokud nepatříte mezi stálé návštěvníky brněnského valentýnského dovádění a chcete si svátek zamilovaných doopravdy užít, jste srdečně zváni na 19. valentýnský ples 17. února 2018. Foto z akce najdete také na Facebooku HŠ Yamaha Brno.

Mgr. Dagmar Poláková, 20. února 2017

Fotografie 5 Fotografie 6 Fotografie 7