Oficiálne stránky Hudobných škol YAMAHA v ČR a SR

Pod šapitó bylo nabito

Hudební škola YAMAHA pořádá každoročně v Brně - městských částech Žabovřesky a Líšeň oblíbené a hojně navštěvované karnevaly pro batolata a předškoláky, které se letos konaly v Rubínu a Dělňáku 24. a 25. února. Vzhledem k cirkusovému tématu vyrostlo na pódiu šapitó, pod nímž se v bohatém programu kromě ředitele vystřídali klauni, zpěváci, kouzelník či pes. Rychlé tempo nenechalo nikoho zahálet, malí i velcí plnili úkoly, tanec a zpěv střídaly hry. Nejen děti, ale i všechny tři generace účastníků si vybraly pestré kostýmy, mezi nimiž nechyběl batman ani čert, zvířecí říši zastupovali tygři, kočky, prasátka, kočky i krokodýl a čarodějnice s princeznami se nebály vyzvat k tanci třeba kostlivce.

Poděkování si zaslouží zejména paní Hana Šimůnková, která akce výborně připravila i moderovala. Nejlepší odměnou jí a celému organizačnímu týmu však byla radost a spokojenost zářící z dětských očí. Svědčí o tom fotografie, které najdete na www.facebook.com/YamahaBrno.

Mgr. Dagmar Poláková, 5. března 2018